داستان من

داستان من، شاید جزو یکی از آن چرخش‌های مثبت دهه‌ی سی‌سالگی آدم‌هاست. این که از مهندسی شیمی دانشگاه شریف شروع کردم و با چندین سال سابقه کار در یکی از معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی نفتی، سر از کوچینگ در آوردم.

در آن سال‌ها در من چند مرحله خودشناسی و تغییر رخ داد: 

با وجود این که همیشه حمایتگری و عشق به انسان‌ها جزو ارزش‌های اول زندگی‌ام بود، اما در آن زمان بود که تصمیم گرفتم به شکل موثرتری ارزش‌هایم را زندگی کنم و به جای این که حمایتگری محدود کننده باشم، پرورش‌دهنده و مشوق باشم. 

در بین همه‌ی شاخه‌های یاری‌رسان، کوچینگ مبتنی بر تئوری انتخاب و روانشناسی مثبت‌ بیشتر از همه به سبک و دیدگاه من شبیه بود. کوچینگ یک رشته کاملاً تخصصی است که برای کسب مهارت آن نیاز به آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی، مطالعات گسترده و تجربه عملی داریم. 

بعد از گذراندن دوره‌های تخصصی آموزش کوچینگ در ایران، برای گسترش دانش و مهارت‌هایم وارد سطوح بین‌المللی آموزش شدم. با گذراندن دوره‌ی تخصصی کوچینگ مدیران ارشد در موسسه Marshall Goldsmith Coaching فعالیت خود را به عنوان تنها کوچ دارنده‌ی مدرک این موسسه در ایران ادامه دادم.

در حال حاضر خدمات کوچینگ خود را به دو صورت ارائه می‌دهم: در شاخه‌ی کوچینگ سازمانی به راهبران و مدیران سازمان‌ها و در شاخه‌ی کوچینگ توسعه فردی به افرادی که خواستار ایجاد تغییر مثبت و ماندگار در زندگی‌شان هستند.

من ماموریت ساده‌ای دارم. می‌خواهم دنیا را جای بهتری کنم.

می‌خواهم شما را همراهی کنم تا زندگی خود را کمی بهتر کنید. با سال‌ها تجربه‌ی کار کردن با افراد، من به شما کمک می‌کنم تا با غلبه بر باورها و رفتارهای محدود‌کننده به موفقیت، شادمانی و رضایتمندی بیشتری دست پیدا کنید. و این گونه جهانی بهتر برای خودم، شما و حتی افرادی که در فاصله‌ی نزدیکی با شما قرار دارند (از خانواده گرفته تا کارکنان و همکاران) خلق کنم. 

بهنام براتی
بهنام براتی

کوج توسعه فردی و سازمانی

کوچینگ سازمانی بهنام براتی
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
وبسایت بهنام براتی
خانه
0 items سبد خريد
حساب کاربری من
فروشگاه

برای مشاهده ویدیو ایمیل خود را وارد کنید

برای مشاهده ویدئو ایمیل خود را وارد کنید