ثبت‌نام دوره جدید کشف و آفرینشگری شروع شد!

کشف و آفرینشگری

پس از 18 ماه انتظار، ثبت‌نام دوره جدید کشف و آفرینشگری شروع شد!

کشف و آفرینشگری یک دوره جامع و بلندمدت خودشناسی و ایجاد تغییر برای کسانی است که با عزم راسخ می‌خواهند شروع به شناخت و تغییر خود کنند تا به دنیای درونی و بیرونی بهتری دست پیدا کنند.

این دوره برای کسانی است که از اول آماده سفر بوده و کوله سفر را بسته‌اند! ورود به این راه مثل پیله بستن به دور خود و رشد کردن است. بعد از این تجربه‌، می‌توانید ادامه‌ی راه زندگی‌تان را طور دیگری طی کنید و از زندگی جدیدی که خلق می‌کنید عمیقاً لذت ببرید!

کشف و آفرینشگری یک دوره بلند مدت حضوری است که به مدت بیش از دو سال، در جمعی مثبت و صمیمی به یکدیگر کمک می‌کنیم تا در کنار هم رشد کنیم و درک غنی‌تر و عمیق تری از مفهوم زندگی پیدا کنیم و زندگی با کیفیت‌تری بسازیم.

کلاس‌ها: بخشی از دوره شامل ارائه مطالب پایه‌ای تئوری انتخاب، مبانی روانشناسی مثبت و آشنایی با موانع درونی رسیدن به زندگی باکیفیت و آرمانی ماست.

کوچینگ گروهی: بر اساس مطالب ارائه شده، بخش دیگر دوره به شکل کوچینگ گروهی برای هدف‌گذاری و تعریف اقدام‌ها و گام‌های لازم ساختن یک زندگی غنی و بالنده برگزار می‌شود.

کارگاه‌های عملی: مطالب ارائه شده به صورت عملی در طول دوره تمرین می‌شود تا درک عمیق‌تری از موضوعات برای شرکت‌کنندگان اتفاق بیفتد. همچنین در طول این دوره چهار سفر کارگاهی خواهیم داشت که شرکت‌کنندگان به صورت متمرکز مباحث مربوط به آن بخش از دوره را در فضایی متفاوت تجربه خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره، روی این لینک کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *