کتاب “همه چیز برای همه نیست” منتشر شد

همه چیز برای همه نیست

کتاب “همه چیز برای همه نیست”، نوشته بهنام براتی منتشر شد.

این کتاب، اثری جامع در حوزه توسعه فردی است که سعی دارد با دعوت خواننده به درک بهتر فرایند تغییر و تسهیل طراحی نقشه راه توسعه فردی، به او کمک کند مسیر منحصربه فرد رشد و شکوفایی خود را بپیماید.

ناشر این کتاب، انتشارات کلید آموزش است. این کتاب را می‌توانید از این لینک خریداری کرده یا از کتاب‌فروشی‌های معتبر تهیه نمایید.

بخش‌هایی از کتاب “همه چیز برای همه نیست”

  • بسیاری از مردم، زندگی را مانند یک مسابقه‌ی خوشبختی در نظر می‌گیرند. به گونه‌ای که انگار از لحظه‌ی تولد سوت حرکت از نقطه‌ی شروع زده شده است تا اهداف مشخصی را رد کنیم و در آخر ببینیم چه کسی مسافت بیشتری را طی کرده و خوشبخت‌تر است.
  • بازی خودتان را انتخاب کنید و برای آن آماده شوید. هر انتخابی می‌تواند بهایی به شما تحمیل کند. مسئولیت انتخاب مسیرتان را بپذیرید و بهایش را بدهید. این گونه رضایتمندتر زندگی خواهید کرد.
  • گاهی بین حفظ وضعیت موجود (و بهای روزانه‌ای که برایش می‌پردازیم) و رفتن به سمت وضعیت جدید (و بهای ناشناخته‌ای که لازم است برایش بپردازیم) باید انتخابی کنیم؛ که کار آسانی هم نیست.
  • کنار آمدن و صلح کردن با واقعیت خودمان شاید آسان به نظر نرسد، اما این کار برای این که مراحل مختلف زندگی را به سلامت و موفقیت طی کنیم، ضروری است.
  • زمان‌هایی وجود دارد که دلیل و چرایی تکان‌دهنده‌ای در زندگی نداریم. انگیزه‌های درونی و ذاتی این قدرت را دارند که در روزهای سخت مسیر، به ما یادآوری کنند که اساساً چرا در این مسیر هستیم. وقتی چرایی قدرتمندی نداریم، ناچار در زندگی سرگردان می‌شویم، یا چرایی دیگران را دنبال می‌کنیم، یا به دنبال چرایی‌های موقتی می‌رویم که گذران زندگی‌مان را موقتاً معنادار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *